· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2016-03-05 - 1. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuženíku 2016: Stará Paka

1. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016

Dne 5. 3. 2016 jsme opět jako tradičně, uspořádali na půdě základní školy ve Staré Pace 1. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku. Turnaje se zúčastnilo 13 týmů z celé České republiky s celkovým počtem 48 sportovců a spolu s dobrovolníky se nás sešlo více než 65 osob.

Jste zvědaví na výsledky?

V letošním roce se kolem nich událo pár důležitých změn. Vzhledem k anketě, která proběhla v loňském roce, se letos poprvé zavedl nový systém bodování. Týmům, které se v loňském roce umístily na prvních třech příčkách, se odečetl určitý počet bodů z jejich celkového bodového součtu. Týmu Slavíci (v loňském roce na prvním místě) se z jejich součtu odečetlo 12 kuželek, Pačákům (v loňském roce na místě druhém) se odečetlo 10 kuželek a týmu HSC VM (v loňském roce na třetím místě) se odečetlo 8 kuželek. Zvýší se tak šance ostatních týmů, dosáhnout umístění.

Na prvním místě se po celodenním zápolení umístil tým Bubáci s celkovým ziskem 420 bodů. Jako druzí se umístili Slavíci s celkovým počtem 393 bodů A na třetím místě skončil tým Normáků s celkovým součtem 388 bodů. Mezi jednotlivci nejlépe dopadla Chládková Ilona z týmu Bubáci, která získala úctyhodných 151 bodů. Vítězům blahopřejeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

Za celkovou organizaci turnaje děkujeme sdružení Sportem proti bariérám, z. s. a v neposlední řadě také našim štědrým sponzorům celého turnaje: ČSOB Leasing, a. s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s. r. o. Našim novým sponzorem, je také Nadační fond Avast. Velký dík patří týmu dobrovolníků, kteří se postarali o hladký průběh a skvělou atmosféru.

Dovolte nám, Vás srdečně pozvat na další turnaj, který se bude konat 4. června 2016 v Březejci. Těšíme se na Vaši návštěvu.