· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2016-07-16 - 4. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuženíku 2016: Dolní Kalná

V letošním roce nás opět v Dolní Kalné potěšilo krásné slunečné počasí. Dne 16. 7. se zde, před hasičskou zbrojnicí, uskutečnilo 4. kolo ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2016, aneb: 11. ročník turnaje závěsného kuželníku o Pohár Miloše Seckého.

Letošního klání se účastnilo 12 týmů s 48 sportovci a 20 dobrovolníky. Kalenští hasiči, kteří i letos pomáhali se zabezpečením turnaje, se protentokrát do samotné hry nezapojili. To ovšem nezabránilo všem přítomným, aby si i tento turnaj užili plnými doušky.

Samotné výsledky byly překvapující. Na prvním místě v kategorii týmů se umístil tým Normáci s celkovým počtem 414 shozených kuželek. Na místě druhém se umístil tým Slavíků s 412 kuželkami. Jako třetí se umístili Bubáci, kteří získali 403 shozených kuželek.

V kategorii jednotlivců získala největší ohodnocení sportovkyně z favorizovaného týmu Slavíků Petra Viktorová, která získala 147 kuželek.

BLAHOPŘEJEME!!!

Turnaj pro nás opět zorganizoval spolek Sportem proti bariérám, z. s. Velké poděkování patří manželům Seckým (členům SPB, z. s.), kteří se každý rok zaslouží o perfektní zázemí pro celý turnaj. Miloš Secký věnuje každý rok našim vítězům nádherné poháry, za něž i letos moc děkujeme.

Dále bychom chtěli poděkovat Hasičům Dolní Kalná, TJ Sokol Dolní Kalná a všem ostatním dobrovolníkům, kteří se postarali o občerstvení, čepování nápojů, dopravu, sbírání kuželek, počítání a zapisování výsledků. Těm všem patří velký dík za výborně odvedenou práci.

Děkujeme také hlavnímu sponzoru celého ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o.