· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2012-10-06 - III. turnaj 1. a 2. ligy iBoccii 2012
V sobotu 6. října 2012 proběhl v Nové Pace ve sportovní hale ZŠ Komenského III. turnaj 1. a 2. ligy iBoccii 2012. Všechny tři turnaje 1. ligy (kde je 16 registrovaných týmů) a 2. ligy (9 registrovaných týmů), pro naši asociaci již třetím rokem úspěšně organizuje „o. s. Sportem proti bariérám - Český Ráj“.

V tomto závěrečném turnaji se rozhodovalo o celkovém vítězi iBoccii 2012. Velký bodový rozdíl prvních dvou týmů v žebříčku oproti ostatním nasvědčoval, že se celkovým vítězem stanou „Žraloci“, nebo „Pačáci“. Přesto do hry nakonec nečekaně vstoupil tým Pražských orlů, kteří závěrečný turnaj vyhráli. To sice snížilo bodový rozdíl oproti vedoucím Žralokům o 9 bodů, ale nakonec to přece jen nestačilo a na pomyslný iBocciový trůn se posadili s rozdílem pouhého jednoho bodu „ŽRALOCI“ z Janských Lázní. Na druhém místě se umístili „PRAŽŠTÍ ORLI“ z Prahy a třetí příčku obsadili „LUŽÁCI 2“ z Pardubic.

Hlavní cenu: 5 000,- Kč, kterou nejlepšímu týmu věnovala již druhým rokem firma MEYRA ČR s.r.o., předal ředitel této firmy pan Martin Charvát. Příjemným překvapením byl i mechanický vozík, který za firmu MEYRA ČR s.r.o. předal pan ředitel organizátorovi soutěže: „o. s. Sportem proti bariérám - Český Ráj“. Věříme, že bude sloužit stejně dobře jako loni věnované nájezdové lyžiny a opět o něco více usnadní práci osobním asistentům v tomto sdružení. DĚKUJEME.

Poslední turnaj byl ale velice napínavý i pro týmy v druhé lize. Zde se bojovalo o postup do 1. ligy (postupují dva nejlepší týmy). Vítězi 2. ligy iBoccii 2012 se nakonec stali „HROBAŘI“ z Teplic a druzí postupující jsou „ŽABOVŘESKY“ z Žabovřesk nad Ohří. Třetí příčku obsadil tým „AUTOCOLOR - VM“ z Velkého Meziříčí.

Na tomto odkazu ZDE můžete najít celkové výsledky a pořadí všech týmů nejen celé 1. a 2. ligy iBoccii 2012, ale též jednotlivých turnajů.

Blahopřejeme těm úspěšnějším týmům, které získali ocenění jak během jednotlivých turnajů, tak v celkovém pořadí a týmům méně úspěšným přejeme do příští sezóny více štěstí (neboť výkony jednotlivých týmů byly velice vyrovnané).

Děkujeme všem pomocníkům, dobrovolníkům, podporovatelům a sponzorům a doufáme v jejich podporu i v příštím roce.