23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2013-04-20 - I. turnaj 1. a 2. ligy iBoccii 2013 – Nová Paka
20. 4. 2013 jsme v hale ZŠ Komenského v Nové Pace zahájili letošní sérii tří turnajů 1. a 2. ligy v iBoccie 2013. 1. turnaje se zúčastnilo 105 registrovaných sportovců v 25 týmech z celé České republiky (1. liga: 16 týmů a 2. liga: 9 týmů). Tentokrát ligové zápasy začali pěkně zostra a o dramatické souboje týmů a vybičované výkony některých jednotlivců nebyla nouze. Nadšení nováčků slavilo proti zkušenosti ostřílených hráčů úspěch a tak (jak v první, tak v druhé lize) vyhráli týmy, které do své ligy postoupily teprve letos.
V 1. lize vyhrál tým HROBAŘI, na druhém místě se umístili HOŘIČAČKY a třetím příčku obsadil tým 1.iBOCCIA CREW.
Ve druhé lize zvítězil bez jediného zaváhání nově zaregistrovaný tým BOULOS BRŇOS z našeho nového iSK Morava, druhé místo obsadili RYCHLÉ ŽELVY a třetí HSC VELKÉ MEZIŘÍČÍ, oba z iSK Vysočina.
Všem upřímně gratulujeme.

Turnaj pro nás opět skvěle organizovalo „o. s. Sportem proti bariérám Český Ráj“. Jak rostou výkony týmů, stejně tak roste i kvalita rozhodčích, kterým za jejich výkony patří velké uznání. Osvědčují se nám tak naše školení rozhodčích – bližší info naleznete ZDE. Přesto se ale stále potýkáme s jejich nedostatkem, neboť zápasy probíhají souběžně na 12-ti kurtech, na kterých bychom v ideálním případě potřebovali 2 rozhodčí na každý kurt.
Přesto celý turnaj díky organizátorům, rozhodčím a dobrovolníkům proběhl v poměrně svižném tempu a bez komplikací. Patří jim velké díky za skvěle odvedenou práci v celém průběhu turnaje, do které též patří zajištění občerstvení, asistence hráčům, příprava a úklid sportoviště, atd. DÍKY.

Další dík patří všem sponzorům, v čele s firmou MEYRA ČR s.r.o., bez jejichž podpory bychom tak velká sportovní setkání nemohli uskutečňovat.

Druhý turnaj v iBoccie 2013, se bude konat 13. 7. 2013 ve stejné hale v Nové Pace. Srdečně zveme všechny boccisty. Bližší informace najdete na našich stránkách ZDE.

VÝSLEDKY                       FOTO


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.04 sekund 792,420 návštěv