23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2014-03-08 - 1. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014 - Stará Paka

Dne 8. 3. 2014 jsme zahájili novou sportovní sezónu AISy 1. kolem ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2014, aneb: 5. ročníkem Kumburské 1. ligy iKuželníku, ve Staré Pace v tělocvičně místní ZŠ.
1. kola ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2014 se účastnilo 13 týmů z celé České republiky. Soutěžilo 47 hráčů a s pomocníky se sešlo více než 70 účastníků. Přesto, že to byl první turnaj v novém ročníku, kdy probíhají registrace týmů i hráčů a kdy se noví hráči i asistenti„rozkoukávají“, tak hlavně za přispění zkušených pomocníků, kteří stavěli kuželky, proběhl celý turnaj dynamicky a přitom v dobré pohodě.

A jaké byly výsledky? Konečné výsledky nejlepších týmů nepřinesli mnoho překvapení a po stabilně dobrých výkonech opět zvítězil tým iSK Hradecka: Slavíci z Liberce (428 shozených kuželek), následovaný týmem iSK Kumburk: Pačáci z Nové Paky (411 shozených kuželek) Tým iSK Vysočina: Bubáci ze Žďáru nad Sázavou (403 shozených kuželek) zahrál také svůj průměrný výsledek a obsadil třetí příčku. U ostatních týmů je oproti loňskému roku znát mírné zlepšení, což dokazuje skutečnost, že i nejhorší výsledek: 323 shozených kuželek, stále převyšuje cca 1/3 nejhorších výsledků za celou sezónu v loňském roce. U jednotlivců tentokráte doslova zazářil Jan Pelikán z týmu Pačáci a iSK Kumburk, který shodil 154 kuželek, což je v iKuželníku druhý nejlepší výsledek vůbec (prvenství patří Miloši Seckému ze stejného týmu, který v r. 2011 shodil: 161 kuželek!!!).

Již tradičně opět děkujeme za perfektní organizaci 1. kola iKuželníku 2014: „o. s. Sportem proti bariérám Český Ráj“, a za finanční podporu: hlavnímu sponzoru celého turnaje ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2014: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o.
Dále děkujeme za ceny do turnaje těmto sponzorům: Pivovar Nová Paka a.s. , Dáma a Coca-cola Hellenic a doufáme, že nám zachovají přízeň i do budoucna. Především pak děkujeme ochotným dobrovolníkům zajišťujícím nejen občerstvení, ale také celý průběh turnaje (asistenci hráčům, sbírání kuželek, přípravu sportoviště, atd.). Vřelé díky za skvěle odvedenou práci.

Další turnaj je tak trochu neznámou v rovnici letošních závodů. Je naplánovaný turnaj na 17. 5. nebo 18. 5. v rekreační oblasti Branžež, ale je závislý na počasí. Pokud by bylo počasí nepříznivé, konalo by se další kolo až 7. 6. 2014 v Březejci. Na tento turnaj srdečně zveme všechny registrované i neregistrované týmy - můžou přijet i úplní nováčci (není potřeba žádného vybavení a zkušeností). O vše se spolu s námi postará organizátor této akce: iSK Vysočina. Bližší informace najdete na našich stránkách a o všem vás budeme též určitě včas informovat i e-mailem.

VÝSLEDKY        FOTO

                        

Informace o podpoře ČSOB Leasing, a. s.


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.10 sekund 792,426 návštěv