23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2014-01-01 - Podpora celorepublikových turnajů iKuželníku 2014 od ČSOB Leasing a. s.


Ke konci roku 2013 jsme (téměř pod vánoční stromeček) dostali úžasnou zprávu. Přislíbená podpora našich aktivit také v roce 2014 od ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. dostala zcela konkrétní a pro nás nečekaný rozměr.
Pátek třináctého, přesněji 13. prosince 2013 měli všichni zaměstnanci ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. v prostorách pražského domu U Rotta (dnešní: Hard Rock Café) každoroční setkání. Díky příjemné předvánoční atmosféře, vánoční tombole a především díky zaměstnancům ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. se pro naše sportovce vybrala částka 26 440,- Kč, kterou pak vedení společnosti navýšilo na celých 50 000,- Kč!!! DĚKUJEME.

Naše sdružení tento velmi štědrý dar využije na čtyři až pět celorepublikových turnajů v iKuželníku (závěsném kuželníku), které v tomto roce plánujeme – bližší informace o turnajích, budeme aktualizovat ZDE. Tyto turnaje – jednotlivá kola ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014, tvoří celoroční soutěž o nejlepší tým v iKuželníku z celé České republiky, který získá putovní pohár i finanční odměnu.

Dar od zaměstnanců i společnosti ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. použijeme na celkovou organizaci a uspořádání jednotlivých turnajů, na které srdečně zveme i vás. Přijďte si zahrát (stačí utvořit 4 členný tým a přihlásit se), nebo se alespoň podívat. Rádi přivítáme především vás, kteří jste na tyto turnaje přispěli: Přijďte se třeba jen na chvíli podívat, jak je vaše finanční podpora přetavena do našich sportovních turnajů :-)
Děkujeme vám.
Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.04 sekund 792,433 návštěv