23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2014-06-07 - 2. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014: Březejc

První týmy sportovců, věnujících se iKuželníku, se (tentokrát) do Březejce začali sjíždět z celé České republiky v podvečer pátečního dne 6. 6. 2014. V krásném prostřední Dětského střediska Březejc, kde uprostřed lesů dávají lišky dobrou noc, vládla uvolněná atmosféra a sportovci, pomocníci i organizátoři měli možnost strávit spolu krásný společensko-kulturní, téměř již letní, večer.
2. kolo ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2014, aneb: 2. ročník turnaje kuželníku o Březejckou kuželku, začalo následující den 7. 6. 2014 v sobotu ráno.
Turnaje se zúčastnilo 10 týmů z celé České republiky. Soutěžilo 33 hráčů, a s doprovody to bylo téměř 40 účastníků. I když to je stále pod průměrem našich ostatních turnajů, je vidět, že si i tento turnaj získává své příznivce a věříme v hojnou účast již příští rok. Zda to bylo uvolněnou atmosférou, nebo téměř nekončícím předcházejícím večer, to už se asi nikdy nedozvíme, nicméně konečné výsledky ani těch nejlepších týmů (natož pak jednotlivců) příliš neoslnili. Tentokrát zvítězil tým z iSK Kumburk: Pačáci z Nové Paky (jejich 399 shozených kuželek by v minulém turnaji stačilo tak akorát na 5-té místo), druhé místo obsadil místní tým HSC VM (377 shozených kuželek) a třetí příčku obsadil tým Lavičáci (376 shozených kuželek). U jednotlivců tentokráte spíše utrpěl vítězství, než aby zazářil jako předchozí turnaj, Jan Pelikán z týmu Pačáci a iSK Kumburk, který shodil 143 kuželek.

Za perfektní organizaci 2. kola ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014 děkujeme našemu iSK Vysočina v čele se Standou Merunkou a Handicap Sport Club Velké Meziříčí o. s. s Jirkou Charvátem. Druhý ročník v Březejci se opět povedl!
Za finanční podporu především děkujeme hlavnímu sponzoru celého turnaje ČSOB Leasing Capu - iKuželníku 2014: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. Dále děkujeme také všem ostatním „místním“ sponzorům, jejichž loga jsou uvedena níže.
Především pak děkujeme ochotným dobrovolníkům zajišťujícím nejen občerstvení, ale také celý průběh turnaje (asistenci hráčům, sbírání kuželek, přípravu sportoviště, atd.). Vřelé díky za skvěle odvedenou práci.VÝSLEDKY ZDE

FOTO ZDE

ČLÁNEK - ŽĎÁRSKÝ DENÍK

ČLÁNEK – Novinky.cz


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.04 sekund 792,435 návštěv