23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2014-04-12 - I. turnaj iBoccii 2014 (1.+ 2. liga): Nová Paka

12. 4. 2014 jsme v hale ZŠ Komenského v Nové Pace již tradičně zahájili sérii tří turnajů 1. a 2. ligy v iBoccie 2014. I. turnaje se tentokrát účastnilo pouze 14 týmů 1. ligy a 5 týmů 2. ligy z celé České republiky (1. liga má celkem 16 týmů a 2. liga až 9 týmů).
Menší počet týmů se příznivě projevil na počtu odehraných zápasů a tím i pohodovější atmosféře, kdy týmy nešli od jednoho zápasu do druhého, ale měli čas sledovat hru ostatních týmů, fandit, vyměňovat si zkušenosti a také se společensky bavit.
Pohodu mezi zápasy, ale střídali dramatické souboje týmů a jejich velmi dobré výkony. Překvapení se sice nekonala, ale i tak se týmy Boulos Brňos a Rychlé želvy, které letos postoupili do 1. ligy, drželi statečně a vybojovali krásné 5. a 7. místo, což je velmi dobrý výsledek a mohou tak ještě zasáhnout do prvních příček celé 1. ligy v tomto roce.
V 1. lize vyhrál favorit minulého ročníku - tým HROBAŘI, na druhém místě se umístil překvapivě tým 1. Žďárská a třetím příčku obsadil tým 1. iBoccia CREW. Ve druhé lize zvítězil zkušený tým HSC VELKÉ MEZIŘÍČÍ, druhé místo obsadila KOCÁBKA a třetí byli RYCHLÉ ŽELVY.
Všem upřímně gratulujeme.

Turnaj pro nás opět skvěle organizovalo „o. s. Sportem proti bariérám Český Ráj“. Potvrdila se opět vysoká kvalita zkušených rozhodčích, kterým za jejich výkony patří velké uznání.
Celý turnaj i díky organizátorům, rozhodčím a dobrovolníkům proběhl ve svižném tempu a bez komplikací. Všem, kdo se na něm podílel, patří velké díky za skvěle odvedenou práci, do které též patří zajištění občerstvení, asistence hráčům, příprava a úklid sportoviště, atd. DÍKY.
Poslední dík patří všem našim sponzorům, v čele s firmou MEYRA ČR s.r.o. a občerstvením od Coca-Cola HBC Česká republika, bez jejichž podpory bychom tak velká sportovní setkání nemohli uskutečňovat.

Druhý turnaj v iBoccie 2014, se bude konat 12. 7. 2014 po sportovním kempu v Milovicích. Srdečně zveme všechny iBoccisty nejen na tento turnaj, ale i na sportovní kemp, kde mohou zkušené týmy ladit formu a zájemci o iBocciu si zde mohou tento sport vyzkoušet. Bližší informace najdete včas na našich stránkách ZDE.

Výsledky ZDE               FOTO


       PODROBNÉ VÝSLEDKY

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,437 návštěv