23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2014-09-27 - Otevřený turnaj iBoccii 2014 - Osová Bítýška

27. 9. - Otevřený turnaj iBoccii 2014

V sobotu 27. 9. 2014 proběhl ve sportovní hale Centra kultury, sportu a zájmových činností obce Osová Bítýška Otevřený turnaj iBoccii 2014, aneb: 4. ročník o Pohár starosty obce Osová Bítýška. Tento turnaj pro naše sdružení skvěle zorganizoval náš integrující sportovní klub iSK Vysočina a Handicap Sport Club Velké Meziříčí.
Turnaje se účastnilo devět (tří i vícečlenných) týmů. Organizátoři opět odvedli skvělou a profesionální práci, při které se ale zachovává rodinná a přátelská atmosféra turnaje.
Blahopřejeme vítěznému týmu Klaborna (z Pardubic), Rychlým želvám ze Žďáru na druhém místě a Třem vlčkům (z Brna) na místě třetím. Děkujeme hlavním organizátorům Standovi Merunkovi a Jirkovi Charvátovi, rozhodčím a sponzorům (uvedeným níže). Za podporu děkujeme také obci Osová Bítýška, Kraji Vysočina a Mětu Velké Meziříčí. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří pomáhali s přípravou a realizací tohoto krásného turnaje a také samotným týmům za skvělé výkony.

Více informací o turnaji naleznete v článku na Novinkách.cz: ZDE a na stránkách spoluorganizátora turnaje HSC Velké Meziříčí: ZDE. Fotografie z turnaje ZDE.

Sponzoři – podporovatelé turnaje:


      

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.04 sekund 792,438 návštěv