23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2014-09-06 - 4. kolo ČSOB Leasing Capu - iKuželníku 2014 - Branžež

Už to s tou Branžeží bylo zas řádně nahnutý, ale tento rok si borci ze spolku „o. s. Sportem proti bariérám – Český Ráj“, která pro nás tento turnaj zorganizovala, řekli NE (nebo ANO, kdo ví …) a rozhodli se, že i když to v květnu (kdy měl původně tento turnaj být) kvůli počasí nevyšlo, zkusí to znovu. A dobře udělali :-) Protože jsou to „Pačáci“ a nenechávají nic náhodě, přijeli raději už v pátek večír, aby v brzkých ranních hodinách začali připravovat sportoviště a …
V sobotu 6. 9. 2014 kolem 10 hod. začalo v Duo Campu Branžež 4. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014. Některé týmy sice dorazili trošku později a se zamotanou hlavou (na Branžeži byly poprvé), ale nálada brzy zcela odpovídala krásnému počasí a krásné přírodě Českého ráje vedle Příhrazských skal a Komárovského rybníka.
Turnaje se tentokrát zúčastnilo 10 týmů z celé České republiky. Soutěžilo 34 hráčů, a s doprovody tu bylo přes 45 účastníků. I když účast nebyla velká, skvělou sportovní atmosféru dokreslovali (v tomto roce asi poprvé) výborné sportovní výkony, kdy velká část týmů uhrála v tomto roce nejlepší výsledky.
Na výsluní se vrátil tým Slavíků z iSK Hradecka, který shodil nádherných 430 kuželek, získal první místo a je tímto krásným výsledkem zpět v boji o nejlepší tým iKuželníku 2014, putovní pohár a hlavní cenu 5 000,- Kč!!!
I když to byl letos i pro ně nejlepší výsledek (426 shozených kuželek), tak Pačáci z iSK Kumburk obsadili druhé místo. Přesto v boji o nejlepší tým iKuželníku 2014 stále vedou (i když už pouze o 6 bodů před Slavíkama – počítáno ze tří nejlepších výsledků).
Bubáci bohužel svůj nejlepší výsledek v letošním roce nezahráli, a i když obsadil krásné třetí místo, tak 392 shozených kuželek je od nejlepšího týmu iKuželníku 2014 oddálil o těžko zvládnutelných 65 kuželek (počítáno ze tří nejlepších výsledků). U jednotlivců tentokráte zazářila Petra Viktorová z týmu Slavíků, která sice uhrála s Janem Pelikánem plichtu, ale vzhledem k tomu, že měla lepší skóre v dorážkách (což se počítá jako lepší výsledek), tak vyhrála. Dalo by se říct, že svým skvělým výkonem zajistila Slavíkům vítězství.

Děkujeme „o. s. Sportem proti bariérám – Český Ráj“ za to, že zvládla tento turnaj uspořádat v náhradním termínu (už jsme příliš nedoufali) i za zvolení (pro mnohé hráče nového) krásného sportovního prostředí.
Za finanční podporu především děkujeme hlavnímu sponzoru celého turnaje ČSOB Leasing Capu - iKuželníku 2014: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o.
V neposlední řadě děkujeme všem ochotným dobrovolníkům zajišťujícím nejen občerstvení, ale také celý průběh turnaje (asistenci hráčům, sbírání kuželek, přípravu sportoviště, atd.). Vřelé díky za skvěle odvedenou práci.

Poslední turnaj iKuželníku 2014 je předběžně naplánován na 8. listopadu 2014 (čekáme na potvrzení termínu, který ihned zveřejníme na našich www stránkách a zašleme všem registrovaným týmům). Zváni jste všichni – přijďte si zasoutěžit a podívat se na závěrečné klání o nejlepší tým iKuželníku 2014!!!
VÝSLEDKY        FOTO
Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.05 sekund 792,439 návštěv