23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2014-07-19 - 3. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014: Dolní Kalná

Pekelné vedro v Dolní Kalné nás 19. 7. 2014 provázelo od začátku až do konce sobotního turnaje: 3. kola ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2014, aneb: 8. ročníku turnaje závěsného kuželníku o Pohár Miloše Seckého. Už jen vydržet to, byl sportovní výkon a tak můžeme alibisticky prohlásit, že tomu odpovídali i konečné výsledky :-)
Turnaje se tentokrát zúčastnilo 14 týmů z celé České republiky. Soutěžilo 51 hráčů, a s doprovody a fanoušky se nás tam sešlo dalece přes 70 účastníků. Takže (tentokráte jistě kvůli tomu velkému horku) kuželky opět tak nějak nepadali a i ty nejlepší výsledky tohoto turnaje za mnoho nestáli.
Tým Delfíni plně využil slabosti všech favoritů našich turnajů a vyhoupl se s přehledem na první místo (389 shozených kuželek). Druhé místo za 374 shozených kuželek se určovalo trochu složitěji, neboť stejného výsledku dosáhli dva týmy. Vzhledem k tomu, že na „dorážky“ byl ale lepší tým Bubáci, obsadil druhé místo a s třetím místem se museli spokojit letošní favorité tým Pačáci. Poměrně dobrý výsledek, ale v jednotlivcích uhrál pan Horák z týmu Delfínu, který shodil 140 kuželek a získal tak 1. místo.
BLAHOPŘEJEME!!!

Turnaj pro nás opět skvěle zorganizovalo „o. s. Sportem proti bariérám Český Ráj“ v čele s členy tohoto sdružení: rodinou Seckých. Velké díky také patří Hasičům Dolní Kalná a TJ Sokol Dolní Kalná. Děkujeme také všem ostatním jednotlivcům, kteří se starali o dopravu, občerstvení, čepování nápojů, sbírání kuželek, počítání a zapisování bodů, atd. Těm všem DĚKUJEME za skvěle odvedenou práci. Sponzorsky se na tomto turnaji podíleli: Bag Vidonice, pivovar Nová Paka, pekárna Nopek Hořice, koloniál Vaněk Dolní Kalná, řeznictví Nosek Studenec, keramická a rukodělná dílna „o. s. Sportem proti bariérám Český Ráj“, obecní úřad Dolní Kalná a samozřejmě náš hlavní sponzor celého ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. Nádherné poháry pro vítězné týmy, jak název tohoto turnaje napovídá, opět věnoval Miloš Secký.
Všem moc děkujeme.

Na turnaji také došlo k slavnostnímu předání „sociálního automobilu“ organizátorovi akce: „o. s. Sportem proti barierám – Český Ráj“, který kromě pořádání sportovních akcí a provozování chráněných dílen, také v mikroregionu novopacka zajišťuje 24 hodinovou osobní asistenci (včetně všech víkendů a svátků). Více se o této záslužné činnosti a samotném předání automobilu dozvíte ZDE.

      


VÝSLEDKY        FOTO
Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.04 sekund 792,364 návštěv