23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2014-06-20 - TEAMSPIRIT 2014 - BEZ HRANIC
Teambuildingová akce naše hlavního sponzora ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. proběhla u Slapské přehrady v pátek 20. 6. 2014.
Tak jako v loňském roce, tak i letos jsme se této firemní akce mohli zúčastnit i my. Tentokrát jsme se nepodíleli „pouze“ na přípravě a organizaci jednotlivých aktivit, ale účastnili jsme se celého programu - naši vozíčkáři byli kapitáni jednotlivých týmů, které jinak tvořili zaměstnanci výše zmíněných společností. Takže: integrace se vším všudy :-)

Bylo to super! Namátkou: aktivity při jízdě parníkem (pantomima, slepomalba, ztraceni v moři), jízda na dračích lodích, dominoefekt, 3D síť, atd. Všeho jsme se mohli aktivně zúčastnit a díky silným asistentům i pozorným asistentkám z řad zaměstnanců nic nebyl problém :-)

Během samotné akce i celý následující týden probíhala mezi zaměstnanci ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. sbírka na sportovní aktivity našeho spolku. ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. je již hlavním sponzorem všech pěti celorepublikových turnajů v iKuželníku: ČSOB Leasing Cupu – iKuželníku 2014, kterých se zatím (nyní náš čeká 4. kolo) zúčastnilo již 20 týmů z celé ČR.
Tato sbírka, při které zaměstnanci ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. spolu s podporou obou společností vybrali úžasných 50 000,- Kč, nám pomůže s uspořádáním také třech celorepublikových turnajů v iBoccie v příštím roce a především pak v tréninkových programech jednotlivých iSK (našich sportovních klubů), včetně společného týdenního sportovního kempu.

Děkujeme všem účastníkům – především zaměstnancům ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. za finanční podporu a především za skvělý přístup k nám vozíčkářům během samotné akce (přišlo nám, že patříme „do rodiny“). To platí i pro organizátory akce OMT Group s. r. o. a jeho ochotným pracovníkům.

DĚKUJEME.FOTKY Z AKCE ZDE
Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,365 návštěv