23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
Prodej boccii a příslušenství

Prodej boccia míčků a příslušenství

Výhradním distributorem boccia míčků a příslušenství k boccie od dánské firmy Handi Life Sport je „o. s. Sportem proti bariérám – Český Ráj“. Tato organizace také vyrábí další příslušenství k boccie – tykadla na vypouštění míčků, boccia rampičky, ukazatele skóre, kufry s molitanovou výstelkou, atd. Jiné distributory (nebo výrobce) boccia míčků a příslušenství k boccie v ČR neznáme, ale produkty výrobců Handi Life Sport i „o. s. Sportem proti bariérám – Český Ráj“ vám můžeme doporučit – máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.

Informace o prodeji boccia míčků a dalších boccia produktů naleznete přímo na stránkách prodejce ZDE.

Základní informace o boccia produktech:

SADU MÍČKŮ tvoří 6 červených míčků + 6 modrých míčků + 1 bílý míček (Jack). Rozdělují se do dvou základních kategorií: OUTDOOR a INDOOR. Boccia míčky OUTDOOR pro venkovní hru se nerozdělují do dalších podkategorií – jsou vyráběny v jedné kvalitě a provedení. Boccia míčky INDOOR pro hru v hale/objektu se rozdělují do dalších kategorií podle kvality a tvrdosti.

RAMPY jsou určeny pro sportovce, kteří nejsou schopni odhodit míček, nebo vyvinout dostatečnou sílu k hodu, která by jim umožnila obsáhnout celý kurt. S odhodovou rampičkou manipuluje asistent dle instrukcí hráče, který pak míček pomocí rampy (a případně tykadla) vypustí na kurt.

TYKADLO je pomůcka na vypouštění míčku a je určena pro sportovce, který není schopen vypustit míček po odhodové rampě rukou. Dle pravidel boccii musí mít poslední kontakt s míčkem hráč (ne jeho asistent, který smí pouze ovládat rampičku). Někteří hráči drží pomůcku na vypouštění v ústech, ale tykadlo (připevněné na hlavu sportovce) dává hráči větší komfort a umožňuje mu také snadnější komunikaci s asistentem.

KUFRY na boccia míčky (s plastovými košíčky, nebo s molitanovou výstelkou) zabraňují deformaci míčků nejen při jejich převozu, ale také při dlouhodobém skladování.

SADA PRO ROZHODČÍ obsahuje dvě měrky na kratší a delší vzdálenost, ukazatel skóre a ukazatel (pálku), kterým rozhodčí signalizuje, který sportovec – tým má odhodit míček.

Věříme, že si v nabídce boccia produktů u prodejce vyberete dobře. Určitě vám ale doporučujeme konzultaci s Janem Pelikánem, který se boccie a iBoccie věnuje mnoho let a velmi rád vám poradí. Poradí vám také s možností získání dotace. V případě, že se vám Jana Pelikána nepodaří kontaktovat (kontaktujte ho nejlépe e-mailem a on vám pak jistě co nejdříve zavolá), zkuste oslovit Ladislava Kratinu.

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.07 sekund 792,368 návštěv