23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2015-04-18 - I. turnaj iBoccii 2015 (1. a 2. liga): Nová Paka

18. 4. 2015 jsme v hale ZŠ Komenského v Nové Pace tradičně zahájili sérii tří turnajů 1. a 2. ligy v iBoccie 2015.
Prvního turnaje se zúčastnilo 15 týmů 1. ligy a 5 týmů 2. ligy (téměř 90 sportovců) z celé České republiky (1. liga má celkem 16 týmů a 2. liga 6 týmů).
Pohoda počátečního turnaje v 1. lize dlouho nevydržela. Nakonec zde proběhli velmi dramatické souboje týmů a velmi dobré výkony vynesli např. doposud průměrný tým Lužáci 2 na celkově druhé místo. Vítězný tým 1. ligy roku 2014: HROBAŘI, tentokráte obsadili krásné třetí místo, ale nejvíce na tomto turnaji doslova zazářili Boulos Brňos, kteří nejprve poslali Hrobaře do boje „pouze“ o třetí místo a pak ve finále triumfálně zvítězili.
Ve druhé lize díky menšímu počtu týmů hrál každý s každým a z těchto soubojů jako vítěz vyšel tým Klaborna. Druhé místo obsadili Bělští draci a třetí byli Kladeňáci.

Všem upřímně gratulujeme. Kostky jsou vrženy a ostatní týmy budou mít v dalších dvou turnajích co dělat, aby se vrátili na výsluní :-)

Turnaj pro nás opět skvěle organizoval spolek Sportem proti bariérám, z. s. Již stabilní tým zkušených školených rozhodčích odvedl skvělou práci a za jejich výkony i jim také patří velké uznání.
Celý turnaj díky organizátorům, rozhodčím a dobrovolníkům proběhl bez komplikací a se skvělou atmosférou. Všem, kdo se na něm podílel, patří velké díky za úžasné sportovní výkony a perfektně odvedenou práci, do které též patří zajištění občerstvení, asistence hráčům, příprava a úklid sportoviště, atd.
Poslední dík patří všem našim sponzorům, v čele s firmou MEYRA ČR s.r.o., nově také novému sponzorovi: KOMIX s.r.o., a dalších (např.: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o.), bez jejichž podpory bychom tak velká sportovní setkání nemohli uskutečňovat. DÍKY.

Druhý turnaj v iBoccie 2015, se bude konat 18. 7. 2015 po sportovním kempu v Milovicích. Srdečně zveme všechny příznivce iBoccii nejen na tento turnaj, ale i na sportovní kemp, kde mohou zkušené týmy ladit formu a zájemci o iBocciu si zde mohou tento sport vyzkoušet. Bližší informace najdete včas na našich stránkách ZDE.

VÝSLEDKY                           FOTO


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,412 návštěv