23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2015-05-16 - 2. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2015: Štikov

V sobotu 16. 5. 2015 jsme uspořádali 2. kolo ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2015, aneb: 6. ročník Kumburské 1. ligy iKuželníku, na úplně novém místě: v obci Štikov – u Hotelu Štikov. Turnaje se zúčastnilo 9 týmů z celé České republiky, soutěžilo 31 sportovců a s pomocníky se ve Štikově sešlo více než 60 účastníků.

A jaké byly výsledky?
Konečné výsledky nejlepších týmů opět nepřinesli na prvních dvou místech mnoho překvapení. Tým Slavíků z Liberce (414 shozených kuželek) se mírně zlepšil a zvítězil, neboť tým Pačáků z Nové a Staré Paky se asi opět zalekl vedení a shodil „pouhých“ 384 kuželek. I to ale Pačákům stačilo na druhé místo. Třetí místo tentokrát obsadili Delfíni (380 shozených kuželek) z ústavu Život bez bariér Nová Paka, z. ú.
U jednotlivců tentokráte skvěle zahrála Petra Viktorová z vítězného týmu Slavíci, která shodila 143 kuželek.

Již tradičně opět děkujeme za perfektní organizaci 2. kola iKuželníku 2015 spolku Sportem proti bariérám, z. s. a za finanční podporu hlavnímu sponzorovi celého turnaje ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2015: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. Nově také děkujeme dalšímu sponzorovi všech našich sportovních aktivit: KOMIX s.r.o.
Především pak ale opět velmi děkujeme ochotným dobrovolníkům zajišťujícím nejen občerstvení, ale také celý průběh turnaje (asistenci hráčům, sbírání kuželek, přípravu sportoviště, atd.). Vřelé díky za skvěle odvedenou práci.

Další kolo iKuželníku, na který srdečně zveme všechny registrované i neregistrované týmy (můžou přijet i úplní nováčci – není potřeba žádného vybavení a zkušeností), bude 6. 6. 2015 v Březejci – podrobnosti naleznete ZDE. Těšíme se na setkání s vámi :-)

       VÝSLEDKY              FOTO       


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.04 sekund 792,390 návštěv