23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2015-06-06 - 3. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2015: Březejc

Přestože 3. kolo ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2015 (aneb: 3. ročník turnaje kuželníku o Březejckou kuželku) začalo v sobotu 6. 6. 2015 ráno, většina sportovců z celé České republiky již tradičně dorazila v pátek, aby se mohla zúčastnit večerního posezení spojeného s „grilovačkou“. V krásném prostřední uprostřed lesů v Dětském středisku Březejc strávili spolu sportovci, pomocníci i organizátoři krásný společensko-kulturní večer.

Tentokrát ale, i přes uvolněnou atmosférou, která přetrvala do samotného turnaje, dosáhla většina týmů svých nejlepších letošních výsledků a tak i po sportovní stránce vládla mezi účastníky všeobecná spokojenost.

Turnaje se bohužel zúčastnilo pouhých 7 týmů. Soutěžilo 26 sportovců, ale i tak to spolu s doprovody bylo téměř 40 účastníků. Je škoda, že tak krásného turnaje, kde je úžasné zázemí (bezbariérové ubytování, dobrá kuchyně, možnost procházek po okolních lesích a výletů, atd.) i krásná ocenění pro nejlepší sportovce (ve formě keramických kuželek z místní keramické dílny), se účastní méně týmů než v jiných turnajích. Snad se to časem zlepší. No, ale nyní již k výsledkům turnaje …

Tým Slavíků z Liberce (krásných 431 shozených kuželek) zvítězil, neboť skvělý výkon týmu Bubáků z iSK Vysočina (425 shozených kuželek) na Slavíky bohužel nestačil. Třetí místo tentokrát obsadili HSC VM (421 shozených kuželek), kteří tímto výborným výsledkem dotáhli rozdíl v celkovém žebříčku a mohou začít pomýšlet na boj o první místa v celkovém turnaji ČSOB Leasing Cupu. V jednotlivcích první místo získala Petra Viktorová z týmu Slavíci, která shodila 149 kuželek!!!
Blahopřejeme k tak úžasným sportovním výkonům.

Za perfektní organizaci 3. kola ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2015 děkujeme našemu iSK Vysočina v čele se Standou Merunkou a Handicap Sport Clubu Velké Meziříčí o. s. s Jirkou Charvátem. Třetí ročník v Březejci se opět povedl!!! Za finanční podporu především děkujeme hlavnímu sponzoru celého turnaje ČSOB Leasing Capu - iKuželníku 2015: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. Dále děkujeme také všem ostatním „místním“ sponzorům a nově také dalšímu sponzorovi všech našich sportovních aktivit: KOMIX s.r.o. Především pak děkujeme ochotným dobrovolníkům zajišťujícím nejen občerstvení, ale také celý průběh turnaje (asistenci hráčům, sbírání kuželek, přípravu sportoviště, atd.). Vřelé díky za skvěle odvedenou práci.

       VÝSLEDKY        FOTO       


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,391 návštěv