23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2015-03-07 - 1. kolo ČSOB Leasing Cupu – iKuželníku 2015 - Stará Paka

Dne 7. 3. 2015 jsme uspořádali 1. kolo ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2015, aneb: 6. ročník Kumburské 1. ligy iKuželníku, ve Staré Pace v tělocvičně ZŠ. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů z celé České republiky. Soutěžilo 40 sportovců a s pomocníky se ve Staré Pace sešlo více než 60 účastníků. Bylo příjemné se po zimní přestávce znovu setkat s většinou týmů z minulého ročníku, ale zpestřením byli i dva nové týmy.

A jaké byly výsledky?
Konečné výsledky nejlepších týmů nepřinesli na prvních dvou místech mnoho překvapení a po stabilně dobrých výkonech tentokrát nad týmem Slavíků z Liberce (409 shozených kuželek), zvítězil tým Pačáci z Nové a Staré Paky (424 shozených kuželek). Nově registrovaný rodinný tým Beste Gruppe ze Staré Paky (398 shozených kuželek) obsadil třetí příčku a svým výsledkem překvapil zkušené sportovce zavedených týmů.
U jednotlivců tentokráte exceloval Jan Budík (viz. foto) z vítězného týmu Pačáci, který shodil 148 kuželek.

Již tradičně opět děkujeme za perfektní organizaci 1. kola iKuželníku 2015 spolku Sportem proti bariérám, z. s., za finanční podporu hlavnímu sponzoru celého turnaje ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2015: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o., ale nově také novému sponzorovi: KOMIX s.r.o. Především pak ale děkujeme ochotným dobrovolníkům zajišťujícím nejen občerstvení, ale také celý průběh turnaje (asistenci hráčům, sbírání kuželek, přípravu sportoviště, atd.). Vřelé díky za skvěle odvedenou práci.

Další kolo iKuželníku, na který srdečně zveme všechny registrované i neregistrované týmy (můžou přijet i úplní nováčci – není potřeba žádného vybavení a zkušeností), bude 16. 5. 2015 ve Štikově – podrobnosti naleznete ZDE. Těšíme se na setkání s vámi :-)


VÝSLEDKY                          FOTO
Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,392 návštěv