23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2015-01-12 - Tréninky boccii, iBoocci a iKuželníku v roce 2015Pondělní tréninky boccii, iBoccii a iKuželníku

Přijďte se podívat a vyzkoušet si tyto sportovní aktivity,
kde nezáleží na vašem věku
ani zdravotním stavu, a objevte nové možnosti vašeho
sportovního vyžití!!!

V trénincích pokračujeme ve stejném formátu jako dříve Sportem proti bariérám, z. s.

Od pondělí 12. 1. 2015 začal náš integrující sportovní
klub iSK Kumburk oficiálně pořádat tréninky boccii, iBoccii a iKuželníku.Pro ty z vás, kteří se v předchozích letech těchto tréninků účastnili s organizací Sportem proti bariérám, z. s. (SPB) máme potěšující informaci: prakticky nyní v trénincích neuvidíte žádnou změnu. Pouze jsme se s SPB domluvili, že nově i tuto sportovní aktivitu (tak jako pořádání celorepublikových turnajů) převezme a zastřeší náš sportovní klub – viz. článek ZDE, který má větší možnosti tyto sportovní aktivity dále rozvíjet.Tréninky ale nyní zpočátku budou téměř stejné a lidé (organizátoři i pomocníci) budou z velké části také stejní.
Věříme, že vy, kteří jste tréninky navštěvovali dříve, zachováte této aktivitě svou přízeň a tréninky se díky naší i vaší účasti budou dále úspěšně rozvíjet. Informace pro nové potenciální zájemce: Tréninky probíhají každé pondělí (kromě státních svátků a výjimečných situací) mezi 17:00 a 19:00 na různých sportovištích po Staré a Nové Pace (v tělocvičně ZŠ ve Staré Pace, v DOMEČKU PLNÉM KOLEČEK, atd.). Tyto dvouhodinové tréninky všech výše zmíněných sportů probíhají souběžně a řídí je školení trenéři. Dorazit můžete (po domluvě s Honzou Pelikánem) buď přímo na místo tréninku, nebo (pokud jste z Nové či Staré Paky a blízkého okolí) je možné vám zajistit dopravu též z domova. Dobrovolníci nám pomáhají v přípravě sportoviště, ve sběru kuželek a bocciových míčků a v asistenci při odhodu. Na trénincích též zajišťujeme individuální profesionální osobní asistenci.
Trénuje se individuálně i týmově a tréninky jsou též otevřeny novým zájemcům o tyto sporty – máte možnost se zde s těmito sporty seznámit, vyzkoušet si je a v případě zájmu se zapojit do pravidelných tréninků. Pokud u boccii splníte zdravotní kritérium, můžete se zde začít připravovat na republikové i mezinárodní turnaje. U iBoccii a iKuželníku žádné zdravotní (ani věkové) kritérium není – můžete se mu na republikové úrovni začít věnovat ihned.

Na našich trénincích se můžete potkat s vrcholovými sportovci těchto sportů, kteří získali cenné trofeje po celém světě. Trénují zde např.: 3-násobný mistr ČR v boccie a účastník ME v Portugalsku Honza Pelikán, účastník MS v Rio De Janeiru, Světovém poháru ve Vancouveru a bronzový medailista v boccie z paralympiády v Pekingu Ladislav Kratina, dvojnásobná mistryně ČR v závěs. kuželníku Lída Marková a další sportovci iBoccii a iKuželníku, kteří se umisťují na nejvyšších příčkách celkového žebříčku v ČR. V přátelské atmosféře zde můžete čerpat z jejich zkušeností, které nasbírali na mezinárodních soutěžích.

Pokud se chcete přijít podívat, nebo si budete chtít jednotlivé sporty vyzkoušet, případně budete potřebovat zajistit dopravu či asistenci, pak prosím předem kontaktujte Honzu Pelikána a domluvte si s ním podrobnosti.Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,393 návštěv