23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2015-07-25 - 4. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2015: Dolní Kalná

Také letos nás 25. 7. 2015 v Dolní Kalné přivítalo pekelné vedro a provázelo nás opět od začátku až do konce sobotního turnaje: 4. kola ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2015, aneb: 10. ročníku turnaje závěsného kuželníku o Pohár Miloše Seckého. Tentokrát ale místní hasiči, kteří se výrazně podílejí na zabezpečení turnaje, odborně zasáhli a stříkali průběžně zámkovou dlažbu, na které se turnaj odehrával. Možná i to pomohlo k mírně lepším sportovním výsledkům než loni.

Turnaje se tentokrát zúčastnilo 13 týmů z celé České republiky. Soutěžilo 49 sportovců, a s doprovody a fanoušky se nás opět sešlo dalece přes 70 účastníků. Potěšilo nás, že se letos do turnaje sportovně zapojili i Hasiči Dolní Kalná (krásná ukázka integrace :-)), kteří vytvořili tři týmy: muži (tým: „Hasiči“), ženy (tým: „Kalenské husopasky“) a děti (tým: „Omladina“).

Tým HSC VM tentokrát přeskočil favority turnajů a vyhoupl se na první místo (402 shozených kuželek). Druzí byli Pačáci (397 shozených kuželek) a s třetím místem se tentokráte museli spokojit Slavíci (378 shozených kuželek). V jednotlivcích nejvíce kuželek tentokráte srazil J. Coufal (144 kuželek) a získal tak 1. místo. BLAHOPŘEJEME!!!
(Měli jsme tu čest, že ceny nejlepším týmům i jednotlivcům předal místostarosta Dolní Kalné: pan Tomáš Navrátil)

Turnaj pro nás opět zorganizoval Sportem proti bariérám, z. s. Vzhledem k tomu, že se jedná již o 10-ročník, dovolte abychom poděkovali především Vlastě Secké a Miloši Seckému (členům SPB, z. s.), kteří se spolu se svými dětmi o turnaj v Dolní Kalné zasadili a celých deset let se starají o to, abychom zde měli dobré zázemí. Daří se jim to skvěle, o čemž svědčí, že právě tento turnaj je mezi „iKuželkáři“ nejvíce oblíbený. Miloš Secký také každý rok věnuje nádherné poháry vítězným týmům.
MOC VÁM ZA VŠECH DESET ROČNÍKŮ DĚKUJEME!!!

Velké díky také patří Hasičům Dolní Kalná, TJ Sokol Dolní Kalná a všem ostatním lidem, kteří se starali o dopravu, občerstvení, čepování nápojů, sbírání kuželek, počítání a zapisování bodů, atd. Těm všem DĚKUJEME za skvěle odvedenou práci.

Děkujeme též hlavnímu sponzoru celého ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2015: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. a nově také dalšímu sponzorovi všech našich sportovních aktivit: KOMIX s.r.o.

       VÝSLEDKY        FOTO       
Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.02 sekund 792,395 návštěv