23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2015-09-05 - 5. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2015: Stará Paka

5. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2015
Dne 5. 9. 2015 proběhl tradičně ve Staré Pace závěrečný turnaj iKuželníku 2015: 5. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2015. Tentokrát jsme díky dřívějšímu termínu mohli turnaj uspořádat pod širým nebem… Staropacká Sokolovna (v čele s paní vedoucí – Petrou Šimůnkovou) nám poskytla nejen své parkoviště, kde jsme turnaj uspořádali, ale také stoly, židle, občerstvení zajištěné přímo až na sportoviště, atd. Výrazně svou ochotou a příjemným zázemím přispěli k dobré atmosféře celého turnaje a proto jim jako prvním patří náš dík. DĚKUJEME!

Posledního turnaje 5. kola iKuželníku 2015 se zúčastnilo 43 sportovců v 11 týmech. I když to byl závěrečný turnaj celého ročníku, nebylo mezi týmy příliš nervozity. Tým „Slavíků“ šel do tohoto turnaje víceméně jako jediný adept na vítězství a jejich klid se projevil i na počtu shozených kuželek. Krásných 447 kuželek jim zajistilo vítězství a zatím se nejvíce přiblížilo rekordu z 2. kola iKuželkiády 2011 (tenkrát „Pačákům“ padlo 465 kuželek) o kterém „zlí jazykové“ tvrdí, že kuželníky nebyly správně postavené a kuželky padali téměř sami. Druhé místo tentokrát překvapivě obsadili „Delfíni“ (423 kuželek) a třetí byli „Pačáci“ (421 kuželek). Také v jednotlivcích téměř padl rekord (pana Halaburda – 170 kuželek) z 2. kola iKuželkiády 2011. Celý turnaj v jednotlivcích vyhrál Martin Pospíšil, který shodil 162 kuželek!!! Skvělá atmosféra a úžasné sportovní výkony (čerstvé podnebí asi sportovcům prospívá).
Děkujeme a BLAHOPŘEJEME!!!

A jak dopadl celý ročník ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2015???
Nejlepším týmem iKuželníku v roce 2015, výhercem hlavní ceny od ČSOB Leasing ve výši 5 000,- Kč a putovního poháru se po závěrečném turnaji opět stává tým Slavíků (se součtem čtyř nejlepších výsledků z pěti možných turnajů – 1 701 kuželek). Druhé místo obsadili „Pačáci“ (1 634 kuželek), kteří získali od ČSOB Leasing dárkový šek na 3 000,- Kč a třetí tentokráte skončili „HSC VM“ (1 598 kuželek) s dárkovým šekem od ČSOB Leasing na 1 000,- Kč. Úplně nejlepším sportovcem – hráčem iKuželníku roku 2015 se poprvé v historii stává Petra Viktorová. Svým výkonem (720 shozených kuželek) překonala M. Pospíšila (703 shozených kuželek) ze stejného týmu „Slavíků“ a J. Budíka (687 kuželek) z týmu „Pačáci“.

Co k tomu dodat? Slavíkům to (opět) velmi přejeme, je to obdivuhodný výsledek. Na druhou stranu být jediní na putovním poháru je už trochu fádní a tak jsme se s třemi nejlepšími týmy dohodli, že do dalšího ročníku půjdou do boje s dobrovolným „hendikepem“. Při každém turnaji se bude prvnímu týmu strhávat z dosaženého výsledku 12 kuželek, druhému týmu 8 kuželek a třetímu týmu 4 kuželky. Nám jako příznivcům sportů bez hendikepů se to zrovna dvakrát nelíbí, ale je to dobrovolný závazek na příští rok a určitě to napomůže větší motivaci a dramatičnosti turnajů a celého kuželníku 2016. Časem se ukáže, zda to byl dobrý nápad a my doufáme, že se v dalších letech ostatní týmy natolik zlepší, že žádné omezení pro nejlepší týmy nebude již potřeba :-)


Celkově se turnajů v iKuželníku 2015 zúčastnilo 19 týmů a 82 sportovců z celé ČR.

Velké poděkování za podporu ČSOB Leasing
Na závěr turnaje (před vyhlášením výsledků) jsme poděkovali hlavnímu dlouholetému sponzorovi celorepublikových turnajů iKuželíku: ČSOB Leasing, a.s., ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. a jejim zaměstnancům, za úžasnou finanční podporu, které se nám od nich dostává. Z této podpory financujeme nejen všech 5 kol iKuželkiády, ale z velké části také všechny ostatní aktivity (včetně tréninků, školení a turnajů iBoccii). Moc děkujeme.

Poděkování také všem ostatním
Děkujeme především organizaci Sportem proti bariérám, z. s. za skvělou organizaci čtyř turnajů iKuželníku 2015 a HSC Velké Meziříčí za spoluorganizování jednoho z celkových pěti celorepublikových turnajů iKuželníku 2015. Děkujeme dalším sponzorům a podporovatelům za ceny pro výherce, za občerstvení, za pomoc s organizací, pronájmem sportovišť, atd. V neposlední řadě pak děkujeme asistentům, pomocníkům, rozhodčím – zkrátka všem lidem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci všech turnajů a velkou měrou přispěli ke skvělé sportovní, přátelské a společenské atmosféře. A nakonec děkujeme i všem sportovcům za fair play, za jejich úžasné výkony a za to, že si to spolu s námi skvěle užívali a vážili za námi cestu mnohdy přes celou republiku.

Těšíme se na příští ročník a přejeme vám do té doby jen vše dobré :-)

       VÝSLEDKY        FOTO       


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,397 návštěv