23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2015-07-12 - Poslední trénink boccii, iBocci a iKuželníku v iSK Kumburk v roce 2015 - Stará Paka

Rozloučení s tréninky boccii, iBoccii a iKuželníku v roce 2015: iSK Kumburk

V pondělí 7. 12. 2015 náš integrující sportovní klub iSK Kumburk pořádal poslední trénink boccii, iBoccii a iKuželníku v tomto roce.

Tradiční pondělní tréninky iSK Kumburk si pod vedením Honzy Pelikána a ve spolupráci s organizací Sportem proti bariérám, z. s. zachovali i v tomto roce vysokou úroveň. Trénovalo se na sportovištích ve Staré a Nové Pace. Některým handicapovaným sportovcům jsme zajišťovali dopravu z blízkého okolí a všichni mohli na trénincích využívat službu profesionálních osobních asistentů.

Účastníci tréninků upřednostňovali vzájemné turnaje v týmech před individuálním tréninkem a iBocciu před iKuželníkem.
Atmosféra byla vždy příjemná a přátelská a tréninků se začali pravidelně účastnit také celé rodiny – stávalo se, že se na trénincích sházeli i tři generace :-)

Příští rok budeme v trénincích pokračovat hned od ledna a všechny letošní účastníky budeme včas informovat. Pokud byste si chtěli přijet integrované sporty vyzkoušet a do tréninků se zapojit, neváhejte kontaktovat přímo Honzu Pelikána. Nepotřebujete k tomu žádné vlastní vybavení. Vše vám rádi zapůjčíme a se vším (včetně osobní asistence) vám během tréninku pomůžeme.

Závěrem bychom rádi poděkovali především všem dobrovolníkům za pomoc, ale také Královéhradeckému kraji, Městu Nová Paka a Obci Stará Paka a všem sponzorům – v čele s ČSOB Leasing, a.s., ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. a KOMIX, s.r.o. za finanční podporu, bez které by tyto tréninky nebylo možné v takové míře realizovat.

FOTKY Z TRÉNINKU ZDE


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.04 sekund 792,405 návštěv