23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2016-04-09 - I. turnaj Extraligy a 1. ligy iBoccii 2016 – Nová Paka

V sobotu 9. dubna 2016 proběhl v Nové Pace jako už tradičně ve sportovní hale ZŠ Komenského I. turnaj Extraligy a 1. ligy v iBoccie 2016.

I tomto roce bude všechny tři turnaje pro naši asociaci organizovat Sportem proti bariérám, z. s.

Letos na první turnaj dorazilo mnoho nových týmů, a protože jsme chtěli dát příležitost všem, co se přihlásili, využili jsme zavedení Extraligy (kde si všech 6 týmů zahrálo každý s každým) a změnili jsme mírně i herní systém v 1. lize (kam nakonec dorazilo 17 týmů z 19 přihlášených).

Prvního turnaje se nakonec zúčastnilo úctyhodných 98 registrovaných sportovců z celé České republiky a atmosféra byla úžasná nejen díky nováčkům, ale také proto, že nejsilnější týmy bojovali mezi sebou a nováčky tak „neválcovali“. Překvapení se ale (možná i díku tomu) konala i tam…

Nejlépe si na tomto turnaji v Extralize vedli „Pačáci", na druhé pozici se umístili „Boulos Brňos" a třetí místo získal tým „Hrobaři".

V 1. lize si vedli nejlépe „HSC VM", druhou pozici obsadili Rychlé Želvy" a třetí místo získal tým Tři vlčci". Tyto výsledky značně zdramatizují další ligový turnaj, který bude odehrán v kempu v Milovicích u Hořic 9. 7. 2016.

Všem upřímně gratulujeme k dosaženým výsledkům.

I tým rozhodčích měl mnoho nových posil, ale přesto opět odvedl skvělou práci a za jejich výkony tak patří velké uznání nejen jim, ale též Vláďovi Noskovi, který je před turnajem dobře proškolil.

Poděkování tak patří organizátorům (zde je pro změnu nováčkem Petra Habáňová), rozhodčím a dobrovolníkům, ale také všem, sportovcům za úžasné sportovní výkony a přátelskou atmosféru.

Poslední dík patří všem našim sponzorům, v čele s firmou MEYRA ČR s.r.o., NADAČNÍMU FONDU AVAST, ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o., bez jejichž podpory bychom tak velká sportovní setkání nemohli uskutečňovat.

DÍKY.

VÝSLEDKY ZDE FOTKY ZDE


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.74 sekund 792,416 návštěv