15.06.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2016-07-02 - 3. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuženíku 2016: Milovice u Hořic

Letošní 3. kolo ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2016 se poprvé odehrálo v krásném prostředí AUTOCAMPu Milovice u Hořic, kde jsme též měli možnost se během sportování osvěžit v místním bazénu. Na tento turnaj volně navazoval náš sportovně – sociální týdenní kemp, který je vždy plný přátelského setkávání, sportovních aktivit, zábavy a předávání si zkušeností o životě s hendikepem. Více informací o celém sportovně – sociálním týdnu naleznete v samostatném článku: ZDE.

Teď už se ale přesuňme k samotnému turnaji v iKuželníku 2016. V sobotu 2. 7. 2016 do Milovic dorazilo 12 týmů z celé České republiky, soutěžilo 47 sportovců, kterým asistovalo nejméně 15 dobrovolníků.

V krásném slunečném dni jsme se dočkali nevídaných výsledků. Po odečtení handicapů (týmům, které se v loňském roce umístily na prvních třech místech, se odečítá: 12, 8 a 6 kuželek) se na třetím místě umístil tým Pačáci s celkovým ziskem 386 shozených kuželek a jako druzí se umístili Slavíci392 kuželkami, které poprvé v historii integrovaného závěsného kuželníku porazil tým HSC VM s celkovým počtem 403 kuželek. V kategorii jednotlivců pak nejlépe házel Jan Pelikán z týmu Pačáci, který získal 149 bodů.

BLAHOPŘEJEME!!!

Za perfektní organizaci 3. kola iKuželníku 2016 děkujeme pracovníkům a dobrovolníkům z DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK, kteří se starali o dopravu, občerstvení, sbírání kuželek, počítání a zapisování bodů, asistenci, apod. Děkujeme všem za skvěle odvedenou práci.

Za finanční podporu děkujeme hlavním sponzorům celého turnaje ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2016: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o., a také sponzorovi celého sportovně – sociálního kempu: NADAČNÍMU FONDU AVAST.

Moc jsme si to užili a těšíme se na další kolo ČSOB Leasing Cupu - iKuželníku 2016 v Dolní Kalné.VÝSLEDKY


FOTO


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.05 sekund 799,280 návštěv