14.06.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2016-07-09 - II. turnaj Extraligy a 1. ligy iBoccii 2016: Hořice

II. turnaj Extraligy a 1. ligy iBoccii 2016, který se uskutečnil v sobotu 9. července ve sportovní hale Gymnázia a Střední odborné školy – Hořice, byl též sportovním ukončením týdenního sportovně – sociálního kempu, který probíhal v Milovicích u Hořic a o kterém se můžete bližší informace dozvědět v samostatném článku: ZDE.

Každodenní pravidelné tréninky před samotným turnajem se výrazně projevili na kvalitě hry a sportovní výkony byly úžasné.

V Extralize se po krátké odmlce nakonec na stupeň vítězů opět postavil tým: Hrobaři, a druhé místo tvrdě vybojoval (tento rok ve skvělé formě) tým: Pačáci. Třetí místo překvapivě obsadil tým: Lužáci 2.

V 1. lize si nejlépe vedl tým: Bělští draci, který se prvního turnaje neúčastnil. Nyní ale zamíchal celkovým pořadím týmů v 1. lize. Druhou pozici obsadil zkušený tým: Tři vlčci, a na „bednu“ se po dlouhé době (i když „pouze“ na třetí místo) postavil tým: Pražští orli.

BLAHOPŘEJEME!!!

Po neúspěchu Boulos Brňos na tomto turnaji to vypadá, že se o titul nejlepšího týmu iBoccii 2016 budou ucházet pouze dva týmy: „Pačáci“ a  „Hrobaři“. Vzhledem k tomu, že se ale v Extralize hrají vzájemné zápasy, je to stále ještě otevřené.

V 1. lize má velký náskok tým: „Tři vlčci“ za kterým o tři body zaostávají týmy: „HSC VM“ a „Rychlé želvy“. O postup do Extraligy bude ještě bojovat tým: „Pražští orli“.

Na závěr dovolte, abychom opět poděkovali všem, kdo přispěli k uspořádání tohoto turnaje, zejména pracovníkům a dobrovolníkům z DOMEČKU PLNÉHO KOLEČEK, kteří pro nás celý turnaj zajistili.

Za finanční podporu bychom rádi opět poděkovali firmě MEYRA ČR s.r.o. a nově také: NADAČNÍMU FONDU AVAST, který přispěl nejen na tento turnaj, ale celý sportovně – sociální kemp.

DÍKY MOC!!!
VÝSLEDKY TURNAJE

FOTO


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.06 sekund 799,263 návštěv