14.06.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2016-09-17 - 5. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016 – Stará Paka

5. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016

Dne 17. 9. 2016 proběhl ve Staré Pace závěrečný turnaj iKuželníku 2016: 5. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016. Díky příjemnému počasí (i přes strašení meteorologů) jsme mohli turnaj uspořádat pod širým nebem a tak jsme opět využili vstřícnost Staropacké Sokolovny, která nám na turnaj propůjčila nejen své parkoviště, ale také zajistila další zázemí a občerstvení přímo až na sportoviště. Zaměstnanci restaurace svou ochotou výrazně přispěli k výborné atmosféře celého turnaje a proto jim jako prvním patří naše poděkování.

Posledního turnaje 5. kola iKuželníku 2015 se zúčastnilo 51 sportovců ve 14 týmech. I po odečtení „handicapu“ 12 kuželek se s počtem 406 kuželek stal vítězem tým „Slavíků“. Druhé místo obsadili „Bubáci“ (403 kuželek bez „handicapu“) a třetí byli „Pačáci“ (399 kuželek po odečtení „handicapu“ 10 kuželek). V jednotlivcích byl tentokráte nejúspěšnější Jan Pelikán (147 shozených kuželek).

BLAHOPŘEJEME!!!

A výsledky celého ročníku ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2016?

Nejlepším týmem iKuželníku v roce 2016, výhercem hlavní ceny od ČSOB Leasing ve výši 5 000,- Kč a putovního poháru se po závěrečném turnaji stává tým Bubáků (se součtem čtyř nejlepších výsledků z pěti možných turnajů – 1 635 kuželek). Druhé místo obsadili „Slavíci“ (i po odečtení „handicapů“ = 48 kuželek, dokázali nasbírat 1 627 kuželek) a získali od ČSOB Leasing dárkový šek na 3 000,- Kč. Třetí (i přes svůj „handicap“ v součtu 32 kuželek) opět skončili „HSC VM“ (1 580 kuželek) s dárkovým šekem od ČSOB Leasing na 1 000,- Kč.

Nejlepším sportovcem – hráčem iKuželníku roku 2016 se stává Jan Pelikán. Svým výkonem (708 shozených kuželek) překonal P. Viktorovou (705 shozených kuželek) a J. Valčíkovou (698 kuželek).

BLAHOPŘEJEME a děkujeme za úžasné sportovní výkony!

Letošní rok jsme poprvé vyzkoušeli systém „handicapů“, kdy se třem nejlepším týmům celého ročníku iKuželkiády v následujícím roce odečítá z dosaženého výsledku tento počet kuželek: 12 kuželek prvnímu týmu, 10 kuželek druhému týmu a 8 kuželek třetímu týmu. První tři týmy iKuželkiády 2015 s tímto systémem souhlasili a i přesto první tým roku 2015 - Slavíci a třetí tým roku 2015 - HSC VM obsadili krásné druhé a třetí místo což obdivuhodný výsledek. Po domluvě s jednotlivými týmy jsme se rozhodli v tomto systému dále pokračovat, neboť se tím stává celý turnaj více napínavý a motivační.

Letos se turnajů v iKuželníku zúčastnilo 82 sportovců v 18 týmech z celé ČR, což je skvělá účast za kterou všem týmům děkujeme!!!

Velké poděkování za podporu ČSOB Leasing

Na závěr turnaje jsme také poděkovali našim dlouhodobě hlavním sponzorům nejen celorepublikových turnajů iKuželníku (po kterých tato soutěž nese i jméno), ale též všech našich sportovních aktivit: ČSOB Leasing, a.s., ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. a jejim zaměstnancům, za úžasnou finanční podporu, které se nám od nich dostává. Díky této podpoře jsme mohli i letos uspořádat všech 5 kol iKuželkiády, ale také nám tato pomoc usnadnila pořádání ostatních aktivit (včetně tréninků, školení a turnajů iBoccii). Moc děkujeme.

Poděkování také všem ostatním

Děkujeme především organizaci Sportem proti bariérám, z. s. za skvělou organizaci čtyř turnajů a HSC Velkému Meziříčí za spoluorganizování jednoho turnaje v celorepublikové soutěži iKuželníku 2016.

Děkujeme dalším regionálním sponzorům a podporovatelům za ceny pro výherce, za občerstvení, za pomoc s organizací, pronájmem sportovišť, atd.

V neposlední řadě pak děkujeme asistentům, pomocníkům, rozhodčím – zkrátka všem lidem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci všech turnajů a velkou měrou přispěli ke skvělé sportovní, přátelské a společenské atmosféře.

A nakonec děkujeme i všem sportovcům za fair play, za jejich úžasné výkony a za to, že si to spolu s námi skvěle užívali a vážili za námi cestu mnohdy přes celou republiku.

Těšíme se na příští ročník a přejeme vám do té doby jen vše dobré. Sportu zdar :-)VÝSLEDKY


FOTO

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 799,274 návštěv