15.06.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2016-10-15 - III. turnaj Extraligy a 1. ligy iBoccii 2016 - Nová Paka

III. turnaj Extraligy a 1. ligy iBoccii 2016

V sobotu 15. 10. 2016 jsme tradičně v hale ZŠ Komenského v Nové Pace zakončili sezónu iBoccii 2016 závěrečným III. turnajem Extraligy a 1. ligy.
Všechny tři turnaje Extraligy (kterých se účastnilo celkem 6 registrovaných týmů) a 1. ligy (19 registrovaných týmů), pro naši asociaci již sedmým rokem úspěšně organizuje Sportem proti bariérám, z. s.

V tomto posledním turnaji v 1. lize vyhrál tým Klaborna, druhý byl tým Tři vlčci, a třetí místo obsadili Bělští draci. Celkově se favoritem 1. ligy roku 2016 stal tým Tři vlčci, který za své vítězství obdržel (z rukou Jany Rohelové – zástupce společnosti ČSOB Leasing, a.s., která je hlavním sponzorem všech našich sportovních aktivit) šek na 3 000,- Kč. Tři vlčci tak, spolu s týmem Rychlé želvy ze Žďáru, kteří celkově v 1. lize iBoccii 2016 obsadili druhé místo, postupují do Extraligy. Na třetím, bohužel ale již nepostupovém, místě 1. ligy 2016 skončili Pražští orli. Blahopřejeme!!!

V Extralize, kde se již hraje systémem každý s každým, v posledním turnaji iBoccii 2016 zvítězili Boulos Brňos, druzí skočil tým Pačáci a třetí místo vybojovali Hrobaři. Celkovým vítězem Extraligy iBoccii 2016 a tedy i nejlepším týmem iBoccii roku 2016 se tedy překvapivě stává tým Pačáci. Druhé místo získali Boulos Brňos, kteří sice měli stejný počet bodů jako třetí Hrobaři, ale o jedno vítězství ve všech třech turnajích měli více – to nakonec v tak vyrovnaném souboji rozhodlo. Jména hráčů týmu „Pačáci“ se tedy natrvalo zapíší do historie iBoccii, neboť budou s názvem svého týmu vyryti na putovní pohár. Tento tým také (od Martina Charváta – zástupce firmy MEYRA ČR s.r.o., která je sponzorem hlavní ceny) obdržel šek na 5 000,- Kč. Blahopřejeme!!!

Týmy, které v Extralize uspěly nejméně: předposlední Amatéři a poslední 1. Žďárská sestupují do 1. ligy a o titul nejlepšího týmu ČR v iBoccie budou moci opět bojovat nejdříve až v roce 2018, pokud se ale zpět do Extraligy probojují.

Na závěr turnaje jsme tradičně poděkovali hlavním sponzorům všech našich sportovních akcí (tedy i turnajů iBoccii): ČSOB Leasing, a.s. + ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. a převzali od zástupce těchto společností – Jany Rohelové, symbolický šek na 100 000,- Kč, který vyjadřuje výši roční podpory.

Poděkování také patřilo firmě MEYRA ČR s.r.o., která je již šestým rokem sponzorem hlavní ceny nejvyšší soutěže iBoccii (nyní extraligy). Pan ředitel Martin Charvát, který předával šek na 5 000,- Kč nejlepšímu týmu iBoccii 2016, tentokráte organizátorům turnaje Sportem proti bariérám, z. s. přivezl nástavec na WC: Trillet, který tato organizace opět využije při poskytování osobní asistence v regionu novopacka. Děkujeme těmto společnostem, bez jejichž podpory bychom tyto sportovní setkání nemohli pořádat.

V neposlední řadě děkujeme Sportem proti bariérám, z. s. za úžasnou atmosféru i tradiční profesionalitu při organizaci, děkujeme také našim dobrovolníkům, kteří opět ochotně pomáhali se zajištěním nejen občerstvení, ale také s celým průběhem turnaje (s asistencí, přípravou sportoviště, rozhodcováním, atd.) a v neposlední děkujeme všem týmům za skvělé výkony a fair play.

 


VÝSLEDKY FOTO

DĚKUJEME VŠEM A TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTÍ SPORTONÍ SEZÓNU S VÁMI!

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.04 sekund 799,279 návštěv