23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
Sponzoři a partneři Asociace integrovaných sportů, z. s.

Mezi dlouhodobé sponzory a podporovatele sportovních aktivit AISy patří:

 

ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. jsou výraznými podporovateli našich sportovních aktivit již od r. 2012, kdy nám darovali 12 notebooků a PC, které jsme nutně potřebovali k administrativě spolku a především na našich sportovních akcích k vyhodnocování výsledků. O rok později jsme se zúčastnili firemní akce, kde jsme měli možnost zaměstnancům těchto společností ukázat naše integrující sportovní aktivity: iKuželník a iBocciu. Od té doby nám každý rok věnují na tyto dva sporty (tréninky a turnaje) 100 000,- Kč, což je naše nejvýznamnější finanční podpora, která nám umožňuje zajistit většinu našich sportovních aktivit.

 

Krajský úřad Královéhradeckého kraje podporuje každoročně náš největší integrující sportovní klub: iSK Kumburk. Přispívá na jeho pravidelné pondělní tréninky, kterých se pravidelně účastní nejen zdravotně postižení lidé všech věkových kategorií na Novopacku / Jičínsku, ale také senioři a zdraví lidé od dětí až po dospělé.

 

 

 

MEYRA ČR s.r.o. je dlouholetým sponzorem hlavní ceny Extraligy iBoccii. Podporuje také naší spřátelenou organizaci Sportem proti bariérám, z. s., která tyto turnaje spoluorganizuje.

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.05 sekund 792,377 návštěv