23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2012-09-22 - Otevřený turnaj v iBoccii Osová Bítýška

V sobotu 22. 9. 2012 proběhl ve sportovní hale Centra kultury, sportu a zájmových činností obce Osová Bítýška Otevřený turnaj iBoccii 2012 aneb 2. ročník o Pohár starosty obce Osová Bítýška. Tento turnaj pro naše sdružení skvěle zorganizoval náš integrující sportovní klub iSK Vysočina a Handicap Sport Club Velké Meziříčí.


Turnaje se tentokrát účastnilo 12 týmů, což je vzhledem k velikosti haly bohužel maximální počet. Bohužel proto, že již tento rok bylo zájemců více. Soutěžilo se nejen o pohár starosty, ale též o možnost postoupit do 2. ligy iBoccii v roce 2013. Organizátoři odvedli skvělou práci - především jejich zásluhou se podařilo zachovat rodinnou a přátelskou atmosféru při zvyšující se kvalitě turnaje, která se již velmi blíží ligovým turnajům.
Nyní již k výkonům jednotlivých týmů. Byly zde týmy registrované (z 1. i 2. ligy) i neregistrované, z celé České republiky. Díky uvolněné atmosféře se při hře všichni dobře bavili a i přes kolísavé výkony se nakonec začali prosazovat zkušenější týmy. Finálový zápas byl strhující. Směle by mohl konkurovat zápasům v první lize. Po tie-breaku (při remíze jedna rozhodující směna navíc) ve velmi vyrovnané hře zvítězil tým Boulos nad BC Lavičkami. Třetí místo obsadil Bartůněk team. Pořadí všech týmů naleznete níže a pod ním i podrobné výsledky ke stažení.
Na závěr bychom chtěli jmenovitě poděkovat nejen hlavním organizátorům Standovi Merunkovi a Jirkovi Charvátovi, rozhodčím a sponzorům (uvedeným níže), za obec Osová Bítýška: starostovi Josefu Machovi, místostarostovi doc. Ing. Jaroslavu Katolickému Ph. D. a řediteli Základní a mateřské školy Mgr. Milanu Malému (kteří turnaj podpořili a ujali se též nejen slavnostního zahájení, ale i vyhlášení a ukončení turnaje), ale všem dalším dobrovolníkům, kteří pomáhali s přípravou a realizací tohoto krásného turnaje a také samotným týmům, které též přispěli k úžasné atmosféře.


Děkujeme a těšíme se na příští sportovní rok s vámi :-)

průběžné VÝSLEDKY              FOTKY


Konečné pořadí týmů:
1.  místo: Boulos
2.  místo: BC Lavičky
3.  místo: Bartůněk team
4.  místo: Naši + 3MNV
5.  místo: Březejc
6.  místo: Tři vlčci
7.  místo: Lužáci 2
8.  místo: Slámovi
9.  místo: Polívka team
10. místo: BoMiNaJ
11. místo: Klaborna
12. místo: Coufal-Majo team

Rozhodčí:
Budík Jan (hlavní rozhodčí), Eva Charvátová, Doskočilová Monika, Robotková Marie, Kolhamrová Patricie.

Sponzoři – podporovatelé (klikněte na logo):

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.09 sekund 792,357 návštěv