23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2013-03-09 - 1. kolo iKuželníku 2013 - Stará Paka

9. 3. 2013 jsme se již tradičně sešli ve Staré Pace, v tělocvičně, kterou nám opět a ochotně zapůjčila Masarykova ZŠ, na 1. kole iKuželníku 2013.

1. kola se zúčastnilo 38 registrovaných sportovců (10 registrovaných týmů) a 8 sportovců neregistrovaných (2 neregistrované týmy) z celé České republiky.

Po úžasných výkonech některých hráčů i celých týmů nakonec, stejně jako vloni, zvítězil tým iSK Hradecka: Slavíci z Liberce (398 shozených kuželek). Na druhé místo se tentokrát probojoval začínající tým Delfíni ze sdružení Život bez bariér z Nové Paky (353 shozených kuželek) a třetí skončilo družstvo iSK Kumburk: Pačáci z Nové Paky (345 shozených kuželek).

V jednotlivcích, s celkovým počtem 140 shozených kuželek, vyhrála Jitka Valčíková z vítězného týmu Slavíci: iSK Hradecko..

Všem upřímně gratulujeme.

Pro naší asociaci tento turnaj opět organizovalo „o. s. Sportem proti bariérám Český Ráj“ a i přesto, že sportovní vedoucí (Jan Pelikán) tohoto sdružení je dlouhodobě indisponován a organizace se ujal nový a nezkušený tým lidí v čele s J. Frýbou, proběhl celý turnaj i přes počáteční prodlevu v dynamickém tempu a bez komplikací. Organizátorům, kterým opět ochotně pomáhali dobrovolníci zajišťující nejen občerstvení, ale také celý průběh turnaje (asistenci, sbírání kuželek, příprava sportoviště, atd.), patří velké díky za skvěle odvedenou práci.

Další = 2. kolo kuželníku 2013, se bude konat 8. 6. 2013 v Březejci. Srdečně zveme všechny registrované i neregistrované týmy. Můžou přijet i úplní nováčci – není potřeba žádného vybavení a zkušeností. O vše se spolu s námi postará nový organizátor této akce: iSK Vysočina. Bližší informace najdete na našich stránkách.

VÝSLEDKY                                      FOTO

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.05 sekund 792,359 návštěv