23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2013-06-08 - 2. kolo iKuželníku 2013 (celorepublikový turnaj) - Březejc
2. kolo iKuželníku 2013 pro naše sdružení poprvé organizoval náš integrující sportovní klub iSK Vysočina ve spolupráci s Handicap Sport Club Velké Meziříčí o. s.. Z tohoto důvodu vyrazili sportovci naší asociace poměřit své síly do nového prostředí Dětského střediska Březejc, kde 8. 6. 2013 historicky první turnaj iKuželníku v tomto regionu začal.

2. kola se zúčastnilo 29 sportovců z různých koutů České republiky. Favorité soutěže: Slavíci z Liberce (390 shozených kuželek), tentokrát museli přenechat vítězné místo týmu Pačáků z Nové Paky (417 shozených kuželek) a obsadili až druhou pozici. Na třetím místě se umístil domácí tým Bubáků (388 shozených kuželek).
V jednotlivcích, s celkovým počtem 145 shozených kuželek, vyhrál Miloš Secký z vítězného týmu Pačáci.

Všem upřímně gratulujeme.

iSK Vysočina ve spolupráci s Handicap Sport Club Velké Meziříčí o. s. pro naší asociaci již třetím rokem organizuje i otevřený turnaj iBoccii v Osové Bítýšce (info o připravovaném turnaji naleznete ZDE). Přestože organizace turnaje iKuželníku byl pro ně novinkou, zhostili se jí skvěle. V kombinaci s nádherným prostředím Dětského střediska Březejc, které nám poskytlo bezbariérové zázemí a možnost přespání, si troufáme odhadnout, že toto bude jeden z nejvýznamnějších turnajů iKuželníku v budoucnu. DĚUJEME.

Přestože sponzorů této akce bylo podstatně více (naleznete je v odkazu na článek níže), dovolte, abychom zde zmínili především našeho nového generálního sponzora celého iKuželníku 2013: ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o..

             


VÝSLEDKY        FOTO        ČLÁNEK O TURNAJI na novinky.cz

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.02 sekund 792,387 návštěv