23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2013-05-17 – Firemní akce ČSOB Leasing, a.s. v duchu integrace a podpory

Před rokem, téměř na den přesně, jsme od ČSOB Leasing, a.s. dostali darem 12 notebooků + PC. Tyto počítače pro naše sdružení znamenaly obrovskou pomoc a úsporu v komunikaci, administrativě a především pak v zapisování výsledků při našich turnajích. Letos na jaře, nás ČSOB Leasing, a.s. nečekaně oslovilo s další úžasnou nabídkou …

17. 5. 2013 se v krásném hotelu: Kongres Hotel Jezerka, u Sečské přehrady, v areálu hotelu a přilehlé pláže konala firemní akce ČSOB Leasing, a.s. : TEAMSPIRIT 2013 – Hranice jsou v nás, a program / myšlenku / účel tohoto setkání asi nejlépe vystihují slova pana Ing. Josefa Rosenkranze, který tuto akci zahájil: "Zaměstnanci ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. se zde sešli oslavit své pracovní úspěchy, dokladem čehož je i to, že se sešli v tak hojném počtu. V tomto období to ale není vůbec snadné a bylo proto potřeba překonávat mnoho překážek. Tato akce by ale měla účastníkům také ukázat, jaké překážky naopak překonávají někteří těžce handicapovaní lidé ve svém běžném životě. Záměrem je nabídnout našim zaměstnancům možnost srovnání a pohledu z jiného úhlu na výzvy, ať už pracovní, nebo soukromé, které nám všem život přináší."

Naše sdružení pro tuto akci připravilo čtyři stanoviště, kde jsme účastníkům nabídli možnost seznámit se a vyzkoušet si iBocciu, jízdu a dovednosti na mechanickém invalidním vozíku, iKuželník a hod oštěpem a diskem z odhodové kozy (pomůcka handicapovaných atletů). Další stanoviště měl již na starost hlavní organizátor, ale i my jsme si zde mohli vyzkoušet jízdu na dračích lodích a simulátor nárazu a otočení automobilu na střechu. Zaměstnanci ČSOB Leasing, a.s. , kteří byli rozděleni do 11 až 20 členných týmů, obcházeli dle vlastní volby jednotlivá stanoviště a plnili různé úkoly.
Velmi nás překvapila míra otevřenosti a zájmu, se kterou zaměstnanci ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. k jednotlivým aktivitám přistupovali a především pak určitá „samozřejmost“ a bezprostřednost se kterou s námi komunikovali a prožívali celý den. Při uvědomění si toho, že se jednalo o pracovníky z „komerční“ sféry, která je od té naší problematiky celkem vzdálená, to pro nás bylo příjemné překvapení.

V průběhu celého dne, probíhala finanční sbírka zaměstnanců ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. při které se vybralo 17 935 Kč. Vedení společnosti ČSOB Leasing, a.s. se rozhodlo tuto částku navýšit a tím se sbírka „vyšplhala“ na částku 46 520 Kč.

Děkujeme tedy ČSOB Leasing, a.s. za možnost zúčastnit se této úžasné akce, všem zaměstnancům ČSOB Leasing, a.s. a ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. za skvělý a otevřený přístup a finanční podporu a hlavnímu organizátorovi celé akce – jeho pracovníkům z OMT Group s.r.o. za perfektní a pohodovou spolupráci.

Na oplátku zveme všechny zúčastněné na naše sportovní aktivity – informace ZDE, aby se mohli v reálu seznámit s tím, co jsme se jim pokusili alespoň částečně na této akci přiblížit, a vidět, že jejich finanční příspěvek opravdu pomáhá :-)FOTKY (klikněte zde)


Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.04 sekund 792,402 návštěv