23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2013-07-13 - II. turnaj iBoccii 2013 (1. a 2. liga) - Nová Paka

13. 7. 2013 jsme uspořádali II. turnaj 1. a 2. ligy v iBoccie 2013. Oproti našim plánům a tradici jsme se opět sešli v hale ZŠ Komenského v Nové Pace, přestože měl turnaji předcházet kemp v Milovicích, na který by tento turnaj navazoval. Chybou managementu haly v Hořicích byl ale náš zarezervovaný termín obsazen jinými sportovci. Pokusili jsme se tedy kemp přesunout do Nové Paky. Pro malý zájem (nejspíš z důvodu špatného zázemí - ubytování), jsme však nakonec kemp zrušili úplně. Věříme ale, že příští rok budeme mít možnost, vrátit se zpět k tradici a do nádherného kempu v Milovicích.

II. turnaje se zúčastnilo 14 z 16 registrovaných týmů 1. ligy a 7 z 8 registrovaných týmů 2. ligy z celé České republiky.
Přestože některé týmy byly pouze v minimálním počtu hráčů a některé museli dokonce registrovat nové hráče (aby vůbec byly schopni hry), bojovalo se opět zuřivě o každý bodík. Tentokrát vyhráli AMATÉŘI, čímž se vyšvihli na první místo celkové tabulky, druzí se umístili PRAŽŠTÍ ORLI a třetí PAČÁCI. Gratulujeme! Výsledkem tohoto turnaje je průběžné pořadí týmů v boji o nejlepší tým iBoccii 2013, kde je mezi týmy, umístěnými na prvních šesti místech, rozdíl pouhých tří bodů. Poslední rozhodující turnaj tedy slibuje napínavé souboje a vybičované výkony. Nehraje se o nic méně než o statut Nejlepší tým iBoccii 2013 a hlavní cenu 5 000,- Kč, jejímž sponzorem je firma MEYRA ČR s.r.o.
Ve druhé lize zvítězil opět tým BOULOS BRŇOS, druhé místo obsadili RYCHLÉ ŽELVY a třetí HSC VELKÉ MEZIŘÍČÍ. I tady všem upřímně gratulujeme. V druhé lize se tedy opakovala situace z prvního turnaje a proto je i v tomto pořadí celkový žebříček. Zde se bude bojovat o postup do první ligy. Uvidíme, jestli se HSC VELKÉ MEZIŘÍČÍ vymaní ze svého stínu a o tento postup ještě zabojuje – museli by ale nejspíš vyhrát příští turnaj.

Tento turnaj pro nás tradičně skvěle zorganizovalo „o. s. Sportem proti bariérám Český Ráj“, kterým patří velké díky za dobře odvedenou práci. Spolu s nimi děkujeme našim dobrovolníkům, kteří opět ochotně pomáhali se zajištěním nejen občerstvení, ale také celým průběhem turnaje (s asistencí, přípravou sportoviště, atd.).
Na závěr děkujeme všem sponzorům, v čele s firmou MEYRA ČR s.r.o., ČSOB Leasing a.s., ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. a bez jejichž podpory bychom takováto veliká sportovní setkání nemohli uskutečňovat.

Další turnaj v iBoccie bude otevřený - to znamená, že se ho mohou účastnit jak registrované, tak neregistrované týmy a bude se konat 28. 9. 2013 v Osové Bítýšce. Srdečně zveme všechny (a zvláště začínající) boccisty. Bližší informace najdete na našich stránkách ZDE.

             


VÝSLEDKY        FOTO
Výsledky ke stažení ZDE

Celkové výsledky ke stažení ZDE
Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,399 návštěv