23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2014-11-08 - 5. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014: Stará Paka

8. 11. 2014 - 5. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014
Dne 8. 11. 2014 proběhl tradičně ve Staré Pace závěrečný turnaj iKuželníku 2014: 5. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014. Vzhledem k pozdnímu termínu jsme turnaj uspořádali v tělocvičně Masarykovy ZŠ, které tímto děkujeme.

Posledního turnaje iKuželníku 2014 se zúčastnilo 54 sportovců v 15 týmech. Vzhledem k tomu, že to byl závěrečný turnaj celého ročníku a rozhodovalo se o celkovém vítězi roku 2014, byla u některých týmů (zvláště u těch dvou prvních v žebříčku: „Pačáci“ a „Slavíci“) znát mírná nervozita.
Možná kvůli této nervozitě překvapivě nejlepší výsledek nakonec uhráli „Bubáci“, kteří se poprvé v tomto roce vyhoupli z třetího místa na první. Nutno říci, že shodili krásných 404 kuželek, což byl jejich letošní rekord a zajistil jim v celkovém žebříčku a tedy i v iKuželníku 2014 krásné 3. místo. Blahopřejeme!
Na nejlepší tým iKuželníku 2013 to sice nebyl nijak oslňující výsledek, ale 401 shozených kuželek stačilo „Slavíkům“ na druhé místo turnaje a především pak na 1. místo celkově. Je to neuvěřitelná série vítězství a Slavíci tedy opět (již po páté) uhájili svůj název na putovním poháru a titul nejlepšího týmu iKuželníku 2014. Velká gratulace – je to úžasný úspěch!
Možná ještě více než Bubáci z vítězství, byl překvapený tým: „3 + jeden“. Ti zahráli (minimálně v tomto roce) svůj nejlepší výsledek: 386 shozených kuželek, který jim zajistil 3. místo v turnaji. Také velká gratulace!
V jednotlivcích pak v tomto turnaji vyhrála Jitka Valčíková se 140 shozenými kuželkami.

A jak dopadl celý ročník ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2014??? Možná by stačilo suše konstatovat: v týmech to dopadlo jako loni a předloni :-) Nejlepším týmem iKuželníku v roce 2014, výhercem hlavní ceny od ČSOB Leasing ve výši 5 000,- Kč a putovního poháru se po závěrečném turnaji opět stává tým Slavíků (se součtem čtyř nejlepších výsledků z pěti možných turnajů – 1 631 kuželek). Druhé místo obsadili „Pačáci“ (1 610 kuželek), kteří získali od ČSOB Leasing dárkový šek na 3 000,- Kč a třetí skončili Bubáci (1 575 kuželek) s dárkovým šekem od ČSOB Leasing na 1 000,- Kč.
Úplně nejlepším sportovcem – hráčem iKuželníku roku 2014
se nově stává Honza Pelikán a tak „Pačáci“ mají alespoň dílčí úspěch. Svým výkonem (712 shozených kuželek) překonala J. Polívku (642 shozených kuželek) z „Bubáků“ i J. Coufala (634 kuželek) u „HSC Velké Meziříčí“.

Rekapitulace:
„Slavíci“ to tentokrát měli za celou historii iKuželníku nejvíce „nahnuté“. Do posledního turnaje šli dokonce se ztrátou, a kdyby „Pačáci“ na domácím hřišti tentokrát uhráli alespoň průměrný výsledek, stačilo by jim to k vítězství. Co k tomu dodat? Slavíkům to velmi přejeme, je to obdivuhodný výsledek. Na druhou stranu být jediní na putovním poháru je už trochu fádní :-) Budeme se těšit na příští rok. Nejen Pačáci se Slavíkům stávají rovnocennými soupeři, ale v soutěži je už i více týmů, kteří dokážou zahrát překvapivé výsledky.

Velké poděkování za podporu ČSOB Leasing
Stejně jako na závěrečném III. turnaji iBoccii 2014, tak i zde jsme závěrem turnaje (před vyhlášením výsledků) poděkovali hlavnímu sponzoru celé naší asociace: ČSOB Leasing a.s., , ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. a jejich zaměstnancům, za úžasnou finanční podporu, které se nám od nich pro celý rok 2014 dostalo. Jana Rohelová (ředitelka řízení lidských zdrojů) nám předala dárkový šek, kde byla tato podpora v celkové výši 100 000,- Kč symbolicky vyjádřená. O tom, jak byla tato podpora shromážděna, se dočtete v článcích: 1. 1. 2014 - Podpora celorepublikových turnajů iKuželníku 2014 od ČSOB Leasing a.s. a 20. 6. 2014 - ČSOB Leasing - TEAMSPIRIT 2014 - BEZ HRANIC. Díky těmto akcím a této podpoře jsme financovali z velké části nejen všechny turnaje iKuželníku 2014, ale také všechny ostatní aktivity (včetně tréninků, školení a turnajů iBoccii). Moc děkujeme.

Poděkování také všem ostatním
Děkujeme především „o. s. Sportem proti bariérám – Český Ráj“ za skvělou organizaci čtyř turnajů iKuželníku 2014 a HSC Velké Meziříčí za spoluorganizování jednoho z celkových pěti celorepublikových turnajů iKuželníku 2014. Děkujeme dalším sponzorům a podporovatelům za ceny pro výherce, za občerstvení, za pomoc s organizací a pronájmem sportovišť, atd. V neposlední řadě pak děkujeme asistentům, pomocníkům, rozhodčím – zkrátka všem lidem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci všech turnajů a velkou měrou přispěli ke skvělé sportovní, přátelské a společenské atmosféře. A nakonec děkujeme i všem sportovcům za fair play, za jejich úžasné výkony a za to, že si to spolu s námi skvěle užívali a vážili za námi cestu mnohdy přes celou republiku.

Těšíme se už na příští ročník a přejeme vám do té doby jen vše dobré :-)

       VÝSLEDKY        FOTO       
Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,367 návštěv