23.05.2024
Navigace
· Domů
· Výroční zprávy
· Sponzoři a partneři
· Fotogalerie
Sportovní kluby
· MAPA iSK
Sporty
· iBoccia
· iKuželník
Výsledky
· iKuželník
· iBoccia
Plánované akce
· Aktivity v roce 2020
Historie
· Vznik AISy
Prodej
· boccia a příslušenství
· Závěsný kuželník
· PŮJČOVNA sport. vybavení
2013-07-20 - 3. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2013 - Dolní Kalná
Dne 20. 7. 2013 proběhlo v Dolní Kalné 3. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2013, aneb 8. ročník turnaje iKuželníku o Pohár Miloše Seckého.

Tohoto turnaje se zúčastnilo 15 registrovaných i neregistrovaných týmů z celé České republiky a i s pomocníky se na turnaji sešlo více než 90 účastníků. Počasí nám přálo, chvílemi až moc, ale díky stánkům s občerstvením a stanům na posezení, které nám připravili místní hasiči a sokolové si turnaj všichni užili ve stínu a v dobré pohodě.

Opět se hrálo s plným nasazením, ale samozřejmě ne všechny týmy měli svůj den. Některým prostě ten den štěstí nepřálo a jiné týmy naopak potvrdili svou připravenost. Mezi ty připravené patřil vítězný tým Slavíci z Liberce (429 shozených kuželek), kteří zatím zahráli tento rok nejlepší výsledek. Tímto úspěchem mají již nakročeno na vítězství v celém ročníku. Na druhé místo se tentokrát probojoval tým Bubáci ze Žďáru nad Sázavou (401 shozených kuželek) a třetí skončil tým Pačáci z Nové Paky (389 shozených kuželek). V jednotlivcích, s celkovým počtem 145 shozených kuželek, vyhrál Martin Pospíšil z vítězného týmu Slavíci. Gratulujeme.

Turnaj pro nás opět skvěle zorganizovalo „o. s. Sportem proti bariérám Český Ráj“ v čele s členy tohoto sdružení: rodinou Seckých. Velké díky také patří Hasičům Dolní Kalná a TJ Sokol Dolní Kalná. Děkujeme také všem ostatním jednotlivcům, kteří se starali o dopravu, občerstvení, čepování nápojů, sbírání kuželek, počítání a zapisování bodů, atd. Těm všem DĚKUJEME za skvěle odvedenou práci. Sponzorsky se na tomto turnaji podíleli: Bag Vidonice, pivovar Nová Paka, pekárna Nopek Hořice, koloniál Vaněk Dolní Kalná, řeznictví Nosek Studenec, keramická dílna „o. s. Sportem proti bariérám Český Ráj“, obecní úřad Dolní Kalná a samozřejmě náš hlavní sponzor celého ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2013: ČSOB Leasing, a.s. Nádherné poháry pro vítězné týmy, jak název tohoto turnaje napovídá, opět věnoval Miloš Secký. Všem moc děkujeme.

A jak je na tom celoroční soutěž ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2013 o vůbec nejlepší tým iKuželníku v roce 2013? Po tomto turnaji má výrazný náskok tým Slavíků. Vzhledem k tomu, že se ale započítávají pouze tři nejlepší výsledky za celý ročník (ze čtyř možných), není ještě úplně rozhodnuto. Po sečtení pouze dvou nejlepších výsledků má tým Slavíků 827 bodů a nad týmem Pačáků (se součtem dvou nejlepších výsledků 806 bodů) vyhrává o 21 bodů. To znamená, že soutěž o nejlepší tým roku 2013 a hlavní cenu od hlavní sponzora ČSOB Leasing, a.s.: 5 000,- Kč může být ještě velmi dramatická. Ostatní týmy už bohužel do boje o nejlepší tým tohoto roku nezasáhnou, neboť jejich bodový rozdíl je již příliš velký.

Poslední letošní turnaj: 4. kolo ČSOB Leasing Cupu iKuželníku 2013, proběhne 14. 9. 2013 ve Staré Pace. Srdečně zveme všechny registrované i neregistrované týmy a úplné nováčky (není potřeba žádného vybavení a zkušeností). Bližší informace naleznete ZDE.

VÝSLEDKY                                FOTO


             Výsledky ke stažení ZDE


CELKOVÉ výsledky ke stažení ZDE

Sponzoři a partneři

Pro více info klikněte
ZDE
Facebook
Staňte se členy skupiny:
„Asociace integrovaných sportů„ na facebooku, abychom vás mohli informovat o všech našich akcích.

Vygenerované za: 0.03 sekund 792,400 návštěv